Мойс: Труден сезон, но феновете не ни изоставиха
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс сподели мнението си за подкрепата на феновете през текущия сезон, който се оказа много неуспешен за "червените дяволи" - отборът безславно отпадна от всички състезания за Купите, а в шампионата на Висшата лига остана извън топ 4 и е много вероятно да не се класира за Лига Европа през следващата година.
"Феновете винаги бяха с отбора и го поддържаха. Те разбират, че сезонът стана много сложен. Въпреки всичко, ние получихме тяхната подкрепа. Привържениците ни знаеха, че не всичко е добре и аз признавам, че трябва да се подобрим. Всички знаят, че сме на пътя на промените и ще предприемем мерки. В отбора върви промяна и пред нас стоят задачи, които искаме да решим", заяви Мойс.
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
- Журналистка призова Брунo да напусне национални отбор, ако Роналдо остане титуляр
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]