Суарес: Радвам се, че ще играем в ШЛ
Нападателят на Ливърпул Луис Суарес, след победата над Норич с 3:2 в мач от 35-я кръг на Висшата лига на Англия, сподели емоциите си по повод класирането на тима за участие в Шампионска лига през следващия сезон.
"Хайде, хайде! Спечелихме важни три точки. Много се радвам, че целият отбор много се стараеше и през следващия сезон ще играе в Шампионска лига. "Ти никога няма да бъдеш сам", написа Суарес на страницата си във Facebook.
- Ван Дайк: Разбирам защо феновете си тръгнаха
- Гуардиола за първи път в кариерата си с три поредни победи над Ливърпул
- Ван Дайк: Това е тежък удар, но трябва да останем заедно
- Собослай: Липсваше ни характер срещу Манчестър Сити
- Слот: Ливърпул трябва да подобри защитата си
- Ливърпул катастрофира срещу Ман Сити и отпадна от ФА Къп (видео)
- Собослай: Обичам Ливърпул – тук съм щастлив
- Слот: Не съм причината Салах да напусне Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]