Мойс лично наблюдавал Мангала, Мартинес и Сикейра
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс е посетил вчерашната среща между Бенфика и Порто в Купата на Португалия, в която "орлите" победиха съперника си с 3:1. Както съобщава Daily Mail, шотландският специалист е наблюдавал играта на централния бранител на Порто Елиаким Мангала, нападателят Джексън Мартинес и Гилермо Сикейра, който бе изгонен в 28-та минута на мача.
По-рано се съобщаваше, че от Мангала се интересуват Барселона и Манчестър Сити. Относно Сикейра, левият бранител на Бенфика най-вероятно е разглеждан като резервен вариант в случай, че не могат да бъдат договорени трансферите на Фабио Коентрао или Люк Шоу.
- Новият Пирло за Ман Юнайтед
- Хьойлунд: В Ман Юнайтед не бе толкова зле, колкото го представяха
- Реал Мадрид заплашва плановете на Манчестър Юнайтед за Бруно Гимараеш
- Манчестър Юнайтед планира бъдещето: решения за Карик и лятната селекция
- Манчестър Юнайтед следи Льюис-Скели от Арсенал
- Манчестър Юнайтед ще подаде жалба за неназначена дузпа срещу Борнемут
- Манчестър Юнайтед постави ултиматум за бъдещето на Рашфорд
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]