Джерард: Очакват ни четири финала
Полузащитникът на Ливърпул Стивън Джерард сподели мнението си за срещата с Манчестър Сити от 34-я кръг на Висшата лига на Англия. Както е известно, мърсисайдци победиха съперника си с 3:2 и направиха още една важна крачка титлата. Лидерът на "червените" призова за спокойствие и предупреди съотборниците си, че мачовете до края са равностойни на финал.
"Сега сме изпълнени с емоции, но трябва да запазим спокойствие. Пред нас са четири важни мача, но тази победа е много важна за нас. Извинете ме, но това е най-гръмкото изявление, което направихме през този сезон. Това е най-дългият мач, в който взех участие. Понякога ми се струваше, че времето върви на обратно", заяви Джерард.
"Чакат ни четири финала. По-рано говорехме, че най-важната среща за нас ще е против Манчестър Сити, но аз не съм съгласен, сега няма по-важен мач от този срещу Норич. Все още нищо не сме спечелили. Какво казах на съотборниците си след двубоя? Не е ваша работа", добави капитанът.
- Ван Дайк: Разочаровани сме и непостоянни, но нямам обяснение
- Киеза отпадна от Италия за баражите, Камбиаги влиза в състава
- Пенант: Слот може да бъде уволнен, ако Ливърпул не влезе в Шампионска лига
- Слот: Паузата не е почивка — натоварването за Ливърпул остава огромно
- Слот: Ливърпул загуби твърде много точки след мачове в Европа
- Сунес: Салах трябва да напусне Ливърпул през лятото
- Джерард: Ливърпул няма достатъчно сили за битка на няколко фронта
- Слот разкри подробности за травмите на Алисон и Екитике
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]