Тази вечер Юнайтед ще договори трансфера на Кроос?
Заедно с отбора на Дейвид Мойс, за срещата-реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига с Байерн Мюнхен се е отправил и изпълнителният директор на Манчестър Юнайтед Ед Удуърд, който тази вечер ще обсъди с немските си колеги евентуалния трансфер на полузащитника на баварците Тони Кроос.
Независимо от нежеланието на Байерн да се раздели със своя водещ играч, Кроос продължава да упорства по отношение на подписването на новия си договор. Сегашният контракт на играча изтича през 2015 година и едва ли баварците ще рискуват безплатно да загубят футболиста.
Както твърди източникът на информацията, Юнайтед е готов да удвои сегашната заплата на Кроос. Клубът от "Олд Трафорд" обаче трябва да се договори със своите колеги от Байерн. Очаква се, че Удуърд ще излезе с нова, по-добра оферта - 40 милиона паунда.
- Каземиро: Играя за най-големият клуб в Англия
- Кийн: На Карик му провървя
- Микел: Ман Юнайтед се нуждае от друг дефанзивен халф
- Ман Юнайтед проявява интерес към защитник на Юве
- Хъл Сити съгласува наема на халф на Ман Юнайтед
- Мартинес отговори на критиките на Скоулс
- Карик: Надявам се, че това е само началото
- Гуардиола: По-добрият отбор спечели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]