Сити има намерение да привлече Суарес
Манчестър Сити след края на сезона планира да подсили атаката си с нападателя на Ливърпул Луис Суарес, съобщава The Times. По данни на източника, 27-годишният уругваец е наясно с интереса на "гражданите", а също така и на други клубове от Европа, но ще вземе решение за своето бъдеще след края на сезона.
Манчестър Сити има намерение да се възползва от опцията за откупване на договора на Суарес, виждайки в него потенциален заместник на Серхио Агуеро и Един Джеко, които могат да сменят клуба през лятото.
По-рано в медийното пространство се появиха съобщения, че Суарес вече се е договорил за прехода си в един от топ-отборите на континентална Европа.
- Защо Арсенал спечели по-малко от Ман Сити и Ливърпул в ШЛ?
- Ман Сити ще довърши Нюкасъл преди финала
- Невил: Ман Сити няма ядрото за спечелване на титлата
- Гуардиола: Все още остават 14 мача, което е много
- Томас Франк: Гордея се с моите играчи
- Нотингам Форест обяви трансфера на Ортега
- Във ВЛ са убедени, че Пеп ще напусне Ман Сити след края на сезона
- Нотингам Форест съгласува трансфера на Ортега
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]