Пардю: Не играхме добре
Мениджърът на Нюкасъл Алън Пардю сподели мнението си за срещата от 33-я кръг на Висшата лига на Англия против Манчестър Юнайтед. Както е известно, "свраките" не успяха да се противопоставят на "червените дяволи", които пометоха съперника си с 4:0. Пардю призна, че футболистите му са играли лошо.
"Много труден мач, не играхме по най-добрия начин. Липсваше ни качество на действията ни на терена. Разбираме, че не бяхме достатъчно добри, за да се противопоставим на Манчестър Юнайтед. Много наши футболисти са контузени, а това силно повлия на отбора. Много искахме да победим и да вкараме гол заради нашите фенове, но нищо не се получи", заяви Пардю.
- Журналист от Sport.es разкритикува Барселона за представянето на Антъни Гордън
- Антъни Гордън: Никога няма да забравя Нюкасъл
- Антъни Гордън: Барселона е клубът на мечтите ми
- Нюкасъл съобщи, че е продал Гордън за "значителна сума"
- Барселона обяви трансфера на Антъни Гордън
- Пикфорд спечели наградата за спасяване на сезона във Висшата лига
- Барса продължава да има интерес към Рашфорд въпреки трансфера на Гордън
- Антъни Гордън пристига в Барселона за медицински прегледи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]