Солдадо отрече Шерууд да е удрял играчи
Нападателят на Тотнъм Роберто Солдадо опроверга слуховете, че мениджърът на отбора Тим Шерууд е влязъл във физическа разправа с няколко футболисти след загубата от Ливърпул с 4:0. Според слуховете, тежкото поражение е изкарало наставника на "шпорите" извън кожата му и той се позволил да удари шамари на някои от играчите си, сред които Майкъл Доусън и Дани Роуз.
Завръщайки се у дома след злополучното пътуване до "Анфйлд", Солдадо успокои феновете на Тотнъм относно горната информация.
"Показахме лоша игра и нашите шансове за Шампионска лига значително намаляха. Дойде време да се сплотим и да се стараем толкова силно, както никога по-рано. Що се отнася до тези слухове, те нямат никаква почва. Всичко, което се каза е пълна лъжа", заяви Солдадо.
- Тотнъм насочва поглед към Себастиан Кел за спортен директор
- Тотнъм търси психолог за първия отбор
- Де Дзерби: Тотнъм все още има шанс да се спаси
- Тотнъм изпусна победата срещу Брайтън в добавеното време
- Алдервейрелд: Част от играчите на Тотнъм не отговарят на нивото
- Моуриньо с остра критика към Тотнъм: Проблемите идват от ръководството
- Де Дзерби дебютира в Тотнъм със загуба от Съндърланд
- Тотнъм договори Робъртсън, но трансферът зависи от оцеляването
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]