Суарес: Не сме фаворити за титлата
Нападателят на Ливърпул Луис Суарес заяви след победата над Кардиф, че отборът му не е фаворит за титлата във Висшата лига. Както е известно, мърсисайдци се наложиха с 6:3 над своя противник и продължиха да преследват лидера Челси, от който изостават с четири точки.
"Мисля, че двата главни претендента са Челси и Манчестър Сити. Но ние продължаваме своята работа. Много се стараем и сега се настройваме за двата следващи мача със Съндърланд и Тотнъм, с които играем у дома. Трудно ще станем шампиони, но във футбола никога не можеш предварително да правиш планове", заяви Суарес.
- Екитике претърпя операция, чакат го месеци извън терена
- Ливърпул у дома ще надделее над Палас
- Слот остава начело на Ливърпул и през следващия сезон
- Ливърпул следи Коло Муани, Ювентус готов да действа бързо
- Ливърпул набеляза Диоманде за заместник на Салах, преговорите вече текат
- Джоунс и Макалистър могат да напуснат Ливърпул през лятото
- Ван Дайк: Салах ще бъде ключов до края на сезона
- Собослай: Виждам бъдещето си в Ливърпул
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]