Феновете на Юнайтед обвиняват Сър Алекс
Голяма част от привържениците на Манчестър Юнайтед смятат, че Сър Алекс има най-голяма вина за сегашното положение на отбора. Според мнението на няколко експерти, великият шотландец е оставил лошо наследство на своя наследник Дейвид Мойс, който в момента е подложен на огромна порция критика заради своя първи сезон на "Олд Трафорд".
Питане на главната организация на феновете показва, че тези възгледи се споделят от 40% от феновете. 32% от анкетираните са убедени, че за неуспехите на "червените дяволи" е виновен Дейвид Мойс. Още 3% от привържениците смятат, че виновник е изпълнителният директор Ед Удуърд.
Само 4% от феновете обвиняват играчите.
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]