Пияният Бендтнер се скарал с таксиметров шофьор
Във вторник вечер, докато Арсенал водеше тежка борба с Байер Мюнхен в среща-реванш от осминафиналите на Шампионска лига, нападателят на "артилеристите" Никлас Бендтнер взе участие в собствен бой - с таксиметров шофьор в Копенхаген. Според информацията, в навечерието на двубоя Никлас се е намирал в своята родина. Порядъчно пийнал, Бендтнер започнал да заплашва шофьора, а след това използвал сила, за да разреши спора.
Бендтнер освен, че започнал да обижда таксиметровия шофьор, също така свалил колана си и започнал да удря по колата, на водача.
Както е известно, преди първата среща с Байерн Бендтнер също се готвеше по запомнящ се начин, посещавайки еротично шоу.
- Арсенал ще се справи със Съндърланд и без Сака
- Ман Юнайтед може да се конкурира с Арсенал за Горецка
- Арсенал и Челси се интересуват от халф с клауза за освобождаване от 100 млн.
- Барса и Арсенал следят 20-годишно крило на Аякс
- Арсенал се интересува от Горецка
- Чалоба: Жалко, че не стигнахме до финала
- Артета: Няколко години чакаме този финал
- Арсенал привлече възпитаник на Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]