Агуеро отново се контузи
Нападателят на Манчестър Сити Серхио Агуеро се контузи по време на снощната среща-реванш о осминафиналите на Шампионска лига с Барселона. Аржентинецът получи болки в крака и бе принудително заменен на полувремето. На този етап не е ясно колко сериозна е контузията на нападателя. Безпокойството идва заради това, че проблемът е на същото място, заради което Агуеро бе извън игра за около месец.
"Рано да се каже, така че не знаем колко време ще отсъства Агуеро. Ще направим тестове. Медицинският щаб ще каже колко сериозна е контузията", заяви асистентът на Пелегрини Рубен Коусияс.
- Реал Мадрид прие спокойно отказа на Родри
- Барселона води официални преговори с Манчестър Сити за Родри
- Трите лъва в клетка
- Журналист разкри защо пропадна трансферът на Родри в Реал Мадрид
- Агентът на Родри потвърди избора на Барселона пред Реал Мадрид
- Лийдс Юнайтед привлече Джеймс Трафорд с рекорден трансфер
- Родри обърна гръб на Реал Мадрид, даде зелена светлина за трансфер в Барселона
- Челси поиска 70 милиона паунда от Манчестър Сити за Педрo Нето
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]