Ливърпул следи австрийски национал
През тази седмица скаути на Ливърпул са наблюдавали централния защитник на Ред Бул и националния отбор на Австрия Мартин Хинтерегер. Според информацията, представители на мърсисайдския клуб са посетили приятелската среща между Австрия и Уругвай. За 21-годишния Мартин този двубой е едва втори за националния отбор.
За 90 изиграни минути Хинтерегер е произвел добро впечатление, непозволявайки на евентуално бъдещия си съотборник Луис Суарес да се отличи.
Според специалистите, Хинтерегер се отличава с хладнокръвие при владеенето на топката и много добри физически данни. Футболистът по-рано бе следен и от скаути на Арсенал.
- Салах не представлява интерес за саудитските клубове
- Комисар на МЛС: Ще посрещнем Салах с отворени обятия.
- Бепе Марота: Интер загуби от Ливърпул несправедливо
- Лаутаро: Съжаляваме, че несправедливостта съсипа всичко
- Играчите на Ливърпул подкрепят Слот
- Холанд се подигра с Карагър
- Саудитски клуб предлага на Салах 120 млн. паунда годишно
- Ливърпул у дома ще е уверен с Брайтън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]