Мойс: В близките месеци ще ставаме все по-добри
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс коментира играта на своя отбор през текущия сезон. Както е известно, представянето на "червените дяволи" е под установените стандарти и мнозина експерти са убедени, че шотландецът не успява напълно да мотивира своите футболисти. Последният провален мач на Юнайтед бе при гостуването на Олимпиакос в Шампионска лига.
"не знам доколко е коректно да се говори, че моите играчи не играят с пълни сили. С това не мога да се съглася. Винаги съм бил честен с футболистите и пресата, стараел съм се да бъда максимално откровен. Трябва да играем по-добре. По-лошо от всякога играхме с Олимпиакос. Това е неприятно, но ще се подобрим. Имахме неуспешен ден и носим отговорност за това. Но аз не съм съгласен с това, че тогава бе най-лошата за нас нощ. Лошо играхме, това не го крия и знаем, че може да играем по-добре. Играчите разбират това, в близките месеци смятаме да ставаме по-добри", заяви Мойс.
- Манчестър Юнайтед има резервен вариант за левия фланг на защитата
- Селта договори Алтай Байъндър под наем от Манчестър Юнайтед
- Морган Гибс-Уайт смени агента си на фона на интерес от Манчестър Юнайтед и Челси
- Марк Скинър напусна женския отбор на Манчестър Юнайтед
- Фенербахче готви офанзива за Маркус Рашфорд
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Лени Йоро: Манчестър Юнайтед има всичко необходимо, за да стане шампион
- Манчестър Юнайтед проучва възможността да привлече Майлс Люис-Скели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]