Венгер: Ще се радвам, ако спечелим Купата на Англия
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер заяви, че има намерение да спечели Купата на Англия през този сезон. Както е известно, в събота "артилеристите" ще се изправят срещу Евертън в четвъртфинален мач от най-стария футболен турнир в света. Последната победа на лондончани в състезанието е през 2005 година и сега французинът твърдо е решен отново да спечели турнира, която ако се случи, ще бъде неговата пета Купа откакто той пое Арсенал през 1996 година.
"Сериозно се отнасяме към всеки един турнир. Отлично разбираме, че може да отпаднем от Купата на Англия, поради тази причина е необходимо да сме съсредоточени върху представянето си там. Имаме четири победи в Купата на Англия, но Арсенал отдавна не е печелил трофеи и поради това, аз съм специално съсредоточен върху това да спечеля Купата. Много ще се радвам, ако Арсенал отново направи това", заяви Венгер.
- Салиба: Имах съмнения относно новия договор
- Артета: Сами си направихме труден мача
- Арсенал се спаси от Вълците в самия край
- Артета: Гьокереш започва да набира скорост
- Мърсън: Арсенал няма да спечели ВЛ с Мерино като централен нападател
- Артета: Показахме колко сме стабилни
- Арсенал се интересува от Леао и Родриго
- Арсенал ще се разправи с "Вълците"
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]