Лампард: Извън Англия повече се грижат за участниците си в ШЛ
Полузащитникът на Челси Франк Лампард смята, че отборите, представляващи Англия в Шампионска лига, не получават помощ от Висшата лига. Първите двубои от осминафиналите на Шампионска лига за английските тимове се развиха повече от неуспешно. Единствено Челси постигна приемлив резултат преди реванша с Галатасара, докато останалите отбори претърпяха тежки загуби.
"Не очакваме някакви услуги и разбира се, знаем, че няма да ги получим. Става дума за почивка и подготовка за мачовете. В другите лиги повече се грижат за отборите, които ги представляват в Шампионска лига. Това просто надминава здравия смисъл, когато ти се връщаш у дома си в 6 сутринта. Впрочем, ние не може да се оплакваме, тъй като имаме фантастичен състав с добри млади изпълнители", заяви Лампард.
- Челси поиска 70 милиона паунда от Манчестър Сити за Педрo Нето
- Рубен Аморим влиза в битка с Манчестър Сити за звездата на Челси Педро Нето
- Челси готви офанзива за Диого Коща
- Комо е на крачка от привличането на Трево Чалоба от Челси
- Челси е готов да атакува звезда на Арсенал, Шаби Алонсо настоява за Мартин Субименди
- Морган Гибс-Уайт смени агента си на фона на интерес от Манчестър Юнайтед и Челси
- Тотнъм влиза в битката за нападателя на Челси Николас Джаксън
- Мудрик може да продължи кариерата си в Страсбург
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]