Шерууд е убеден, че Солдадо ще започне да вкарва
Наставникът на Тотнъм Тим Шерууд заяви, че нападателят Роберто Солдадо ще започне да вкарва голове. През миналото лято "шпорите" вложиха 26 милиона паунда за испанеца, за когото се оказа, че е много трудно да вкарва в Англия, отколкото в родната Испания. В рамките на Висшата лига Солдадо има само един гол от игра.
След попадението си във вратата на Стоук Сити на 29декември от дузпа, Роберто не може да се отличи вече в седем поредни мача, а това е проблем за лондонския отбор.
"Роби знае, че неговото време дойде. Надявам се, че това ще се случи в мача с Днепър и ние ще водим, как то поразява вратата на противника. Знаем, че той е футболист от топ-ниво, иначе нямаше място в този отбор. Сега е необходимо да намери пътя към вратата и да постигне същата серия, която направи Адебайор след назначаването ми. Ще е много приятно, ако и двамата вкарват. Тази седмица си поговорих с него и му казах, че е въпрос на време да започне да вкарва. Нещо подобно сега се случва с Луис Суарес, но никой не сочи с пръст уругваеца, защото Ливърпул побеждава. Роби притежава характер и е достатъчно силен, за да се справи. Може би има нужда и от късмет и увереността му ще се върне", заяви Шерууд.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Манчестър Юнайтед привлече талант на Тотнъм за 8 милиона паунда
- Тотнъм е готов да се раздели с Кристиан Ромеро
- Тотнъм определя Савиньо като основна трансферна цел за крило
- Спенс обмисля раздяла с Тотнъм, Интер следи ситуацията
- Ман Юнайтед търси още един халф след трансферите на Сантос и Тилеманс
- Капитанът на Тотнъм поиска трансфер, предпочита да продължи кариерата си в Испания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]