Мойс: Помислих, че Йозил ще вкара в края на мача
Мениджърът на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс коментира срещата от 26-я кръг на Висшата лига на Англия срещу Арсенал. Както е известно, двата отбора не успяха да си отбележат гол и двубоят завърши при 0:0. Мойс призна, че е доволен от резултата.
"Доволен съм, но исках да победим в този мач. Арсенал провежда отличен сезон, поради това резултатът е добър за нас. Отчитайки моя късмет, помислих, че Йозил ще вкара в края на двубоя. Харесаха ми много неща от днешната среща. Видич и Фърдинанд играха много добре. Те демонстрираха своя опит. Не обичам да говоря за късмет, но се надявам, че скоро той ще обърне лицето си към нас. Има да свършим още много неща. Трябва да започнем да печелим мачове", заяви Мойс.
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Бруно Фернандеш: Мечтата ни е да направим Португалия световен шампион
- Магуайър: Беше много трудно да приема отсъствието си от Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]