Мойс: Юнайтед си остава топ-отбор
Дейвид Мойс е убеден, че Манчестър Юнайтед остава отбор от топ-ниво, независимо от всички проблеми през сегашния сезон. През 2014 година "червените дяволи" спечелиха едва три от всичките си девет мача във всички съревнования. В момента възпитаниците на Мойс се намират на девет точки от зоната на Шампионска лига, а претенциите на феновете на Юнайтед не са насочени само към мениджъра, но и към играчите: ветераните поостаряха, а младите футболисти така и не успяват да се справят със задълженията си.
Съществува мнение, че Юнайтед справедливо заема седмото място в класирането на Висшата лига, имайки в предвид сегашното си ниво, но в навечерието на мача си с Арсенал Мойс смята, че отборът му е сред най-добрите в Премиършип.
"Ние сме топ-отбор и ще направим всичко възможно за да спечелим възможно най-много точки. Постигнахме добър резултат срещу Арсенал на "Олд Трафорд" и ще се постараем да го направим отново. Трябва да вървим напред и късметът ще обърне лицето си към нас - в това не се съмнявам", заяви Мойс.
- Барселона вече се колебае за Рашфорд
- Бруно Фернандеш бе избран за Играч на годината от футболните журналисти
- Ман Юнайтед ще превземе Съндърланд
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Рене Мюленстийн: Ман Юнайтед не бива да се оправдава, че е рано за титлата
- Амад Диало: Всички в Манчестър Юнайтед подкрепят Майкъл Карик
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]