Уест Хем съгласува продажбта на Ъптън Парк
Уест Хем съгласува продажбата на своя стадион "Ъптън Парк". Според информацията, лондончани възнамеряват официално да завършат сделката през 2016 година след като се преместят на Олимпийския стадион. Към началото на сезон 2016/17 реконструкцията на спортното съоръжение, което бе построено за Олимпиадата в Лондон, ще бъде завършена, след което Уест Хем ще предаде своя стар стадион на компанията Galliard Group.
Galliard Group възнамерява да използва територията за строителство на жилища, паркинг, малък парк, а също така обеща да постави статуя на легендата на Уест Хем Боби Мур.
- Феновете на Арсенал скочиха срещу двама играчи след загубата от Бетис
- Арсенал има резервен план, ако не успее да привлече Винисиус
- Предраг Миятович предупреди Винисиус: По-добре втори в Реал, отколкото първи навсякъде другаде
- Пиърс Морган към Винисиус: Ела в Арсенал, можеш да станеш бог
- Официално: Нюкасъл назначи Матиас Яйсле за нов старши треньор
- Франк Лампард чупи трансферния рекорд на Ковънтри за четвърти път това лято
- В съблекалнята на Арсенал вярват: Винисиус Жуниор е сигурно ново попълнение
- Арсенал вярва, че е на прага на рекорден трансфер на Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]