Фернандиньо: Връщам се след 15 дни
Полузащитникът на Манчестър Сит Фернандиньо разказа за своето скорошно завръщане в строя. Както е известно, 28-годишният бразилец не успя да попадне в заявката за мача срещу Челси в понеделник. Неговата позиция бе заета от защитника Мартин Демикелис, от което се възползваха лондончани и победиха съперника си с 1:0.
След този двубой наставникът на "гражданите" Мануел Пелегрини съобщи, че Фернандиньо е получил травма на мускулите на бедрото и за възстановяването му ще са необходими около четири седмици. Вчера в британската преса се появиха съобщения, че играчът може да се върне на терена много по-рано. Това бе потвърдено и от бразилеца.
"Искам да разсея слуховете за моята травма. Ще се върна на терена след 15 дни и дори по-рано", написа бразилецът на страницата си в Twitter.
Тази новина означава, че той може да играе в близките мачове на "гражданите" срещу Норич, Челси и Барселона.
- Ювентус проявява сериозен интерес към Бернардо Силва
- Артета: Арсенал е готов да спечели Купата на Лигата
- Арсенал ще надделее на финала срещу Сити
- Шиърър: Арсенал е на крачка от историята, но Сити няма да се предаде
- Ювентус готви оферта за Бернардо Силва със сериозна заплата
- Гуардиола: Ливърпул на Клоп бе по-тежко изпитание от Реал
- Гуардиола ще решава бъдещето си след финала за Купата на Лигата
- Ерлинг Холанд инвестира в шахмата и стартира собствен проект
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]