Хесе: Кроос желае да играе за Манчестър Юнайтед
Известният немски журналист и автор на книга за немския футбол Улрих Хесе съобщи, че полузащитникът на Байерн Мюнхен Тони Кроос желае да играе за Манчестър Юнайтед. Както е известно, наскоро се разбра, че 24-годишният играч отказва да подпише нов договор с баварския клуб, а Гуардиола не опроверга възможността за трансфер на Кроос в шампиона на Англия.
"Финансовата страна на този въпрос не е главната причина за ситуацията. Тони гори от желание да отиде на "Олд Трафорд", заяви Хесе.
- Кейн попадна в полезрението на саудитски клубове
- Кейн: Сега сезонът наистина започва
- Компани: Идеално би било да спечелим с 5:0, но ние уважаваме Хофенхайм
- Горецка може да се превърне в сериозна трансферна цел на Арсенал
- Хеттрик и две дузпи: Луис Диас блести срещу Хофенхайм
- Байерн – Хофенхайм: Очаквайте над 2.5 гола
- Анонс на 21-ви кръг на Бундеслигата
- Байерн Мюнхен обяви трансфера на защитник в Галатасарай
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]