Челси ще предложи на Тери треньорска длъжност
Капитанът на Челси Джон Тери ще получи място в треньорския щаб на "сините" след завършване на кариерата си на футболист. Съгласно слуховете в пресата, от тримата ветерани Франк Лампард, Ашли Коул и Джон Тери, чиито контракти изтичат в края на сегашния сезон, именно Джон първи ще получи нова сделка.
Наистина, за своите 33 години Тери както преди е невероятно полезен за отбора, но не е далече времето, когато бранителят ще сложи край на своята кариера.
Съобщава се, че заедно с новия си договор Тери ще получи предложение след като преустанови работата си на футболист, да стане треньор в клубната академия, чиито възпитаник е самият играч.
Както е известно, Тери от по-рано се готви за треньорска дейност и към момента се обучава за получаване на лиценз на УЕФА за ниво В.
- Рубен Аморим влиза в битка с Манчестър Сити за звездата на Челси Педро Нето
- Челси готви офанзива за Диого Коща
- Комо е на крачка от привличането на Трево Чалоба от Челси
- Челси е готов да атакува звезда на Арсенал, Шаби Алонсо настоява за Мартин Субименди
- Морган Гибс-Уайт смени агента си на фона на интерес от Манчестър Юнайтед и Челси
- Тотнъм влиза в битката за нападателя на Челси Николас Джаксън
- Мудрик може да продължи кариерата си в Страсбург
- Официално обявените трансфери в Европа за 3 август
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]