Роджърс изключва разговори за умора в играчите си
Наставникът на Ливърпул Брендън Роджърс смята, че неговият отбор се намира в добро физическо състояние и е готов за дербито с Евертън. Както е известно, през сегашния сезон "червените" играят с един и същ състав от 13-14 човека. Много специалисти предричат лош финал на кампанията на мърсисайдци заради късата пейка, но Роджърс не забелязва умора в своите възпитаници и специалистът заяви, че Ливърпул влиза в мача с Евертън напълно готов за битка.
"Играчите имат достатъчно време за възстановяване и аз съм уверен, че ще бъдем в добро състояние за мача с Евертън. Футболистите имат всичко, за да се възстановят нормално", заяви Роджърс.
Специалистът потвърди също така, че централният защитник Мартин Шкъртел ще играе с "карамелите", независимо от раната на главата, която получи в мача за Купата на Англия срещу Борнемут.
- Ливърпул възобновява преследването на цел от 2025 г.
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Тотнъм следи ситуацията около Коди Гакпо
- Ливърпул поставя ултиматум за Диоманде, разглежда четири алтернативи
- Мохамед Салах: Това е велико постижение за Египет
- Ливърпул подготвя нова оферта за Диоманде
- Ливърпул отхвърли оферта на Интер за Къртис Джоунс
- Ван Дайк: Аржентина показа, че иска да защити световната си титла
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]