Ловрен и Рамирес ще отсъстват два месеца
Футболистите на Саутхемптън Деян Ловрен и Гастон Рамирес ще пропуснат два месеца заради травми на глезените. Хърватският защитник и уругвайското крило бяха принудени предсрочно да завършват мача от миналия уикенд против Съндърланд. Веднага стана известно, че и двамата ще останат извън строя за дълъг период от време.
След няколко изследвания се разбра, че травмите на двамата футболисти са много по-сериозни, отколкото се предполагаше по-рано.
"Потвърждаваме, че двамата имат сериозни травми и ще пропуснат около шест-осем седмици", заяви асистентът на "светците" Хесус Перес.
- Астън Вила се нареди до претендентите и написа история
- Мърсън: Нещо се променя в Ман Юнайтед
- Тайлър Адамс ще отсъства два месеца
- Аморим реагира на случая с фланелката на брата на Майно
- Хаман: Ливърпул може да започне разговори за продажба на Исак
- Ман Юнайтед готви оферта от 100 млн. за халф на Юве
- Арсенал посреща Коледа като лидер във Висшата лига (видео)
- Ливърпул оцеля срещу Тотнъм (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]