Мартинес: Дано контузията на Фалкао не провали трансфера на Траоре
Мениджърът на Евертън Роберто Мартинес призна, че все още не знае, дали контузията на Радамел Фалкао няма да се превърне в препятствие за трансфера на Ласана Траоре. Както е известно, бившият футболист на Анжи трябваше да доиграе втората част на сезона под наем в мърсисайдския клуб и се очакваше сделката да стане факт до края на тази седмица.
"Надявам се, че след травмата на Фалкао, преходът на Траоре не се намира под заплаха. Разбира се, това е шокираща новина, когато футболист от калибъра на Радамел Фалкао получи толкова тежка травма. Надявам се, че това няма да повлияе на решението на Монако да пусне Траоре под наем. Такива решения трябва да се приемат, преди всичко, изхождайки от това, че за играча е необходимо да се развива", заяви Мартинес.
"На практика договорихме наема на Траоре и ще е много обидно, ако сделката се срине. Ще изчакаме новините. Получихме разрешение за работа за Ласана и много разчитаме на него", допълни испанецът.
- Ман Сити привлече Гехи
- Емери: Не сме претенденти за челната петица
- Каземиро: Играя за най-големият клуб в Англия
- Гехи е крачка по-близо до Ман Сити
- Кийн: На Карик му провървя
- Палас иска Гласнер да остане до края на сезона
- Тотнъм все още не е взел решение за Франк
- Джерард: Равенство с Бърнли у дома е неприемливо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]