ESPN: До петък Юнайтед готви трансфер на Артуро Видал


На "Олд Трафорд" се надяват, че ще могат да убедят полузащитника на торинския Ювентус Артуро Видал да дойде в Манчестър през този месец или най-късно през лятото, съобщавa ESPN. Според информацията, представители на Юнайтед са провели първи срещи с чилиеца, който печели под 5 милиона евро на година. "червените дяволи" се готвят да го направят един от най-заплатените играчи на Юнайтед.
Също така английският клуб възнамерява да направи значително предложение към самия клуб, за да убеди Антонио Конте да пусне играча.
Независимо от това, че Мойс отново е заявил на пресконференция за трудностите при подписване с топ-играчи през зимата, източници на Юнайтед са съобщили на ESPN, че до петък трансферът ще бъде осъществен.
- Рашфорд: Ман Юнайтед е доникъде
- Хюрцелер не се притеснява ако Балеба напусне
- Уес Браун предупреди и подкрепи Кай Рууни
- Аморим възроди традиция от времето на сър Алекс
- Магуайър: Това е първи нов старт след Фъргюсън
- Бетис: Ще се откажем от Антони без намаление
- Ман Юнайтед с позиция относно Донарума
- Бербатов представи новия екип на Ман Юнайтед