Юнайтед и Челси преговарят за Мата
Манчестър Юнайтед води успешни преговори с Челси за привличането на полузащитника Хуан Мата, съобщава The Telegraph. Както е известно, играчът на националния отбор на Испания е недоволен от своето положение в отбора на Жозе Моуриньо заради недостатъчна игрова практика и в навечерието на Световното първенство това лято е готов да напусне "Стамфорд Бридж".
Според информацията, мениджърът Дейвид Мойс ще трябва да заплати 37 милиона паунда за най-добрия футболист на "сините" за последните две години.
- Манчестър Юнайтед проявява интерес към Ману Коне
- Официално обявените трансфери в Европа за 14 юли
- Манчестър Юнайтед представи официално Юри Тилеманс
- Ливърпул готви двоен удар срещу Манчестър Юнайтед на трансферния пазар
- Андрей Сантос: След разговора с Майкъл Карик си казах: „Уау, той е невероятен“
- Рома отправи първа оферта за Алехандро Гарначо
- Манчестър Юнайтед не се отказва от Едерсон, но иска по-ниска цена
- Манчестър Юнайтед привлече Андрей Сантос от Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]