Матич се върнал в Челси за трофеи
Полузащитникът Неманя Матич заяви, че се е върнал в Челси за да спечели трофеи. След три години в Бенфика , в сряда Матич оформи своето завръщане на "Стамфрд Бридж". Сърбинът се надява, че повторният му опит да се прояви в Челси ще бъде успешен.
"Първо, искам да играя и искам да помогна на отбора да спечели Висшата лига. Ако това е възможно, в бъдеще искам да спечеля Шампионска лига. Искам да печеля трофеи тук", заяви Матич.
"Редовно играех в толкова голям клуб като Бенфика, а там това не е лесно и е съпроводено с огромен натиск. За тези години се научих да бъда победител и се научих да играя под натиск. Също така в Португалия израснах в тактически план, упорито тренирах и вярвам, че сега съм по-силен физически", каза още полузащиникът.
- Кайседо обясни защо е подписал нов договор с Челси
- Ливърпул ще се наложи над Челси
- Коул Палмър е готов да преговаря с Манчестър Юнайтед
- Джеси Дери благодари за подкрепата след тежък сблъсък при дебюта си за Челси
- Жоао Педро: Съжалявам за феновете, всички трябва да се погледнем в огледалото
- Челси набеляза Шави като приоритет за мениджърския пост
- Челси допусна шеста поредна загуба след 1:3 от Нотингам Форест
- Макфарлейн вярва, че Палмър е готов да блести на Мондиал 2026
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]