Тотнъм е готов да продаде Капу на Наполи
Тотнъм е готов да продаде полузащитника Етиен Капу на Наполи, твърди авторитетният сайт са футболни новини Goal.com. Според информацията, лондончани нямат намерение да отстъпят правата на играча за сума по-малка от 10 милиона паунда, докато в същото време неаполитанците предлагат 8 милиона.
Наполи може да направи още едно предложение в размер на 9.2 милиона плюс различни бонуси.
Както е известно, французинът премина в Тотнъм миналото лято от Тулуза. Тогава "шпорите" заплатиха за него 8.5 милиона паунда.
През сегашната кампания 25-годишният играч записа участие само в осем мача от Висшата лига на Англия.
- Тотнъм и Лийдс не се победиха, „шпорите“ остават близо до зоната на изпадащите
- Ван де Вен настоява за 200 000 паунда седмично при трансфер
- Де Дзерби: Няма място за отпускане след важната победа
- Тотнъм излезе от зоната на изпадащите след победа над Астън Вила
- Де Дзерби: Тотнъм не е обречен, трябва да се борим докрай
- Почетино: Боли ме да гледам какво се случва с Тотнъм
- Симонс аут до края на сезона и пропуска Мондиал 2026
- Де Дзерби: Тази победа може да се окаже повратна за Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]