Йозил: Росицки е един от най-добрите халфове в Англия
Полузащитникът на Арсенал Месут Йозил заяви, че смята своя съотборник Томаш Росицки за един от най-добрите полузащитници във Висшата лига. Контрактът на 33-годишния чех изтича в края на сегашния сезон, но неотдавна мениджърът на "артилеристите" Арсен Венгер обеща, че клубът ще продължи сътрудничеството си с Томаш.
Йозил е солидарен със своя мениджър и смята, че Арсенал задължително трябва да запази Росицки.
"Ние с него сме играчи от сходен тип. Силни сме когато владеем топката, играем бързо и получаваме голямо удоволствие от представянето си в такъв отбор. Според мен, Томаш е от най-добрите полузащитници във Висшата лига на Англия. Няма как да не си щастлив, когато виждаш колко много той дава на отбора и как обича да работи с топката", заяви Йозил.
- Арсенал ще надделее на финала срещу Сити
- Шиърър: Арсенал е на крачка от историята, но Сити няма да се предаде
- Райс: Спечелването на Купата на Лигата може да бъде началото на нещо
- Семейството на Доуман получи лицензи за агенти
- Вечерта, в която Арсенал показа, че е пораснал
- Тросар: Арсенал е готов за финала с Манчестър Сити
- Арсенал следи млад голмайстор, но Барселона и Атлетико дебнат
- Артета: Магията на Езе е причината да бъде в Арсенал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]