Шефът на скаутската служба на Юнайтед посети Испания
Манчестър Юнайтед продължава да следи за трансферни цели. Тези дни шефът на скаутската служба на английския шампион Роби Кук е пътувал до Испания, където лично е наблюдавал двама футболисти на Атлетико - нападателят Диего Коща и полузащитникът Коке, а също така и играча на Атлетик Андер Ерера, когото "червените дяволи" се опитаха да привлекат през лятото, съобщават британски източници.
Както е известно от по-рано, до закриването на зимния трансферен прозорец Манчестър Юнайтед възнамерява да се подсили с ляв защитник, централен полузащитник и нападател.
- Манчестър Юнайтед постави ултиматум за бъдещето на Рашфорд
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Карик: Юнайтед трябваше да получи втора дузпа срещу Борнемут
- Борнемут и Манчестър Юнайтед не се победиха в зрелищно 2:2 (видео)
- Ман Юнайтед ще се наложи в Борнемут
- Манчестър Юнайтед напредва по сделката за Гимараеш
- Манчестър Юнайтед работи по трансфера на Тонали
- Манчестър Юнайтед търси ляв защитник за лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]