Уолкът повече няма да играе през този сезон
Нападателят на Арсенал Тио Уолкът повече няма да може да играе през този сезон. Днешното изследване на играча на националния отбор на Англия показа, че той е увредил предна кръстообразна връзка на лявото коляно. Както е известно, полузащитникът се контузи при победата с 2:0 над Тотнъм в мача от третия кръг на Купата на Англия.
За възстановяването на Уолкът ще са необходими най-малко шест месеца. Това означава, че играчът ще пропусне и финалите на Световното първенство по футбол в Бразилия това лято.
- Артета разкри: Арсенал тренира новата схема само 10 минути
- Артета отвърна на критиците: Головете на Арсенал говорят сами за себе си
- Арсенал се включи в битката за Сандро Тонали – италианецът може да напусне Нюкасъл
- Суперкомпютър с прогноза: Арсенал е шампион, Тотнъм изпада
- Арсенал обмисля продажбата на двама, за да събере средства за подсилване на състава
- Арсенал готви удар за 100 млн. евро за Сандро Тонали
- Арсенал се измъкна срещу третодивизионния Мансфийлд и е на четвъртфинал за ФА Къп (видео)
- Арсенал може да се раздели с Жезуш
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Дано пък се възстанови по-рано.