Ериксен: Много добро начало на годината
Полузащитникът на Тотнъм Кристиан Ериксен сподели впечатленията си след победата над Манчестър Юнайтед в 20-я кръг на Висшата лига на Англия. Както е известно, датският национал се отчете с гол и асистенция в двубоя и по такъв начин помогна на отбора си да постигне успех с 2:1 над шампионите.
"Много добро начало на годината, защото никога не съм предполагал, че мога да вкарам гол и да запиша асистенция на "Олд Трафорд". Наистина се радвам на нашата победа, а когато и вкараш, тогава се чувстваш още по-добре. Не беше лесно - поведохме с 2:0, но те бързо реагираха и поради това се наложи много да ги удържаме", заяви Ериксен.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]