Хави Гарсия няма да напуска Сити през януари
Агентът на полузащитника Хави Гарсия опроверга слуховете, че клиентът му ще напусне Манчестър Сити през януари. През последните седмици в пространството се появиха слухове за това, че Гарсия може да стане разменна монета в сделката по привличането на полузащитника на Бенфика Неманя Матич.
Гарсия, който напусна Бенфика заради Сити през 2012 година, не възнамерява да се връща в Лисабон тази зима.
"Дали Гарсия ще се върне в Бенфика? Никой не е говорил за това. Хави е много благодарен на Бенфика за получения опит, но той е футболист на Манчестър Сити. Никога не е мислил за напускане, защото е много щастлив в Англия", заяви агент Мануел Гарсия Куилон за Radio Renescenca.
- Елиът Андерсън ще получава до 300 000 паунда седмично в Манчестър Сити
- Манчестър Сити започна преговори за марокански национал от Лил
- Манчестър Сити счупи клубния си трансферен рекорд с Елиът Андерсън
- Манчестър Сити постигна споразумение за трансфера на Елиът Андерсън
- Холанд: Мачът с Франция вече не ме вълнува особено
- Манчестър Сити обвързва Йошко Гвардиол с нов дългосрочен договор
- Тотнъм започна преговори за крило на Манчестър Сити за 50 милиона евро
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]