Юнайтед готви предложение за Бейнс
Ръководството на Манчестър Юнайтед е готово да предостави на мениджъра на отбора Дейвид Мойс солиден бюджет за зимния трансферен прозорец, съобщава авторитетният сайт за футболни новини Goal.com.
Според информация на източника, бившият наставник на Евертън няма нищо против да привлече на "Олд Тарфорд" своя бивш възпитаник Лейтън Бейнс. Последните информации около играча на националния отбор на Англия са, че той отказва да продължи договора си с "карамелите", независимо от предложеното двойно увеличение на заплатата.
Очаква се, че Юнайтед ще се опита да привлече Бейнс още през януари.
- Ман Юнайтед е готов да предложи постоянен договор на Карик
- Петер Шмайхел призова Манчестър Юнайтед да привлече Джака
- Манчестър Юнайтед готви мащабна инвестиция от £150 млн за нови халфове
- Ман Юнайтед готви офанзива за Матеус Фернандеш и Морган Роджърс
- Карик очаква официални разговори с Ман Юнайтед
- Невил определи четири трансферни приоритета за Ман Юнайтед
- Рой Кийн не вижда Ираола като вариант за Ман Юнайтед
- Интер Маями и ЛА Галакси в битка за Каземиро
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]