Адебайор: Вилаш-Боаш не ме уважаваше
Нападателят на Тотнъм Емануел Адебайор заяви, че уволненият мениджър Андре Вилаш-Боаш не го е уважавал. В неделя в мача срещу Саутхемптън африканският футболист се появи в стартовия състав и вкара двата си първи гола във Висшата лига Това стана възможно едва след като португалският специалист напусна своя пост.
"Трудно ми беше. Когато отивах на тренировки и бях принуден отстрани да наблюдавам заниманията на отбора, това бе голямо неуважения за мен. Аз съм професионалист, трябва да работя без да мисля за други неща. В момента нещата са променени за мен. Продължавам упорито да се трудя, а сега вече дойде и моментът на славата. Много се радвам за това", заяви Адебайор.
- Поро е близо до нов дългосрочен договор с Тотнъм
- Брайтън отправи оферта за защитник на Тотнъм
- Себастиан Кел отказа пост в Тотнъм
- Тотнъм привлече Маркос Сенеси без трансферна сума
- Тотнъм задържа Бен Дейвис с нов договор
- Тотнъм отново атакува за Савиньо, готви оферта от 60 милиона паунда
- Тотнъм преговаря с Байерн за постоянен трансфер на Жоао Палиня
- Тотнъм е близо до ново попълнение
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]