Стоук Сити се интересува от Олич
Нападателят на Волфсбург Ивица Олич попадна в сферите на интересите на Стоук Сити. Контрактът на 34-годишния футболист с "вълците" изтича през лятото на 2014 година. Преди няколко дни в медиите се появиха съобщения, че Хамбургер се интересува от Олич. Днес стана известно, че английският клуб е известил нападателя за своя интерес.
Засега хърватският футболист отказва да коментира последните слухове около себе си, но според запознати със ситуацията, през февруари Олич ще обяви за своето решение.
- Манчестър Сити започна преговори за марокански национал от Лил
- Ливърпул набеляза три алтернативи, ако не привлече Ян Диоманде
- Виктор Муньос: Разговорът с Ираола ме убеди да избера Ливърпул
- РБ Лайпциг отхвърли и втора оферта на Ливърпул за Ян Диоманде
- Ливърпул отново влиза в битка с Нюкасъл за белгийски талант
- Коби Майнo е фаворит да замени Деклан Райс срещу Панама
- Арсенал превърна Морган Роджърс в трансферна цел №1
- Ливърпул постави цена от 60 милиона паунда на Коди Гакпо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]