Коул посетил коледната вечеря на Арсенал
Бившият защитник на Арсенал Ашли Коул, който в момента защитава цветовете на Челси, посети в сряда вечер коледната вечеря на "артилеристите". Според информацията, на следващия ден след поражението от Съндърланд в Купата на Лигата, 32-годишният англичанин в компанията на Райън Бертран и Андре Шюрле се присъединили към играчите на Арсенал, които празнували в едно от местните заведения.
През тази година по решение на Жозе Моуриньо Челси няма да провежда коледна вечеря. Във връзка с това не е ясно дали португалският специалист ще предприеме някакви дисциплинарни мерки срещу тримата си играчи, но със сигурност мениджърът няма да остане доволен от поведението на своите футболисти.
В понеделник, 23 декември Арсенал и Челси играят в мач от 17-я кръг на Висшата лига на Англия.
- Тотнъм влиза в битката за нападателя на Челси Николас Джаксън
- Мудрик може да продължи кариерата си в Страсбург
- Официално обявените трансфери в Европа за 3 август
- Мудрик е все по-близо до Страсбург
- Комо се разбра с Челси за Трево Чалоба
- Три английски клуба проявяват интерес към Михаил Мудрик
- Мудрик се завърна в Челси след отмененото наказание, клубът реагира
- Официално: Челси привлече Джордан Хендерсън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]