Оуен: Йозил не е достатъчно добър, за да изведе Арсенал до титлата
Бившият нападател на Ливърпул, Нюкасъл и Манчестър Юнайтед Майкъл Оуен смята, че полузащитникът Месут Йозил не е достатъчно добър, за да обезпечи за Арсенал титлата във Висшата лига на Англия. Както е известно, немският национал има огромен принос за първата позиция на "артилеристите" в Премиършип. Майкъл обаче е на мнение, че дори тази внушителна покупка няма да помогне на лондончани да спечелят титлата.
"Арсенал няма достатъчно класни играчи, за да върви наравно с главните претенденти за титлата. Независимо от това, че много хора говорят за световната класа на Йозил, неговата нестабилност води до там да виждаме само отделни проблясъци от истинските му качества. Обикновено след негов добър мач следват няколко неуспешни", заяви Оуен.
- Арсенал готви нов договор за Артета
- Кметът на Мадрид: Атлетико игра срещу УЕФА, а не срещу Арсенал
- Рууни: Гьокереш върши цялата „мръсна работа“ за Арсенал
- Облак: В първото полувреме показахме прекалено голямо уважение към Арсенал
- Opta: Арсенал е огромният фаворит за титлата във Висшата лига
- Снайдер: Арсенал - Атлетико не приличаше на полуфинал в Шампионска лига
- Празник в червената част на Лондон
- Артета: Сътворихме история, чака ни специален ден в Будапеща
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]