Суарес ще бъде капитан на Пуул в отсъствието на Джерард
Нападателят на Ливърпул Луис Суарес ще носи капитанската лента в отсъствието на Стивън Джерард, информират британските издания. Това решение на мениджъра на отбора Брендън Роджърс е свързано с това, че защитникът Даниел Агер, явяващ се вице-капитан на тима, няма да се завърне в строя в близко време.
"Дали Суарес е подходящият човек за тази роля? Без съмнение. Но нека изчакаме мача с Тотнъм. Ще взема решение преди срещата", заяви Роджърс.
Мачът Тотнъм - Ливърпул е утре, от 18:00 часа българско време.
- Ливърпул два пъти изпусна Лийдс за полувреме (видео)
- Исак: Очаквах нивото ми да е по-високо
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Келехер: Лесно реших да напусна Ливърпул
- Собослай: Нямаме самочувствие
- Ван Дайк отправи предупреждение към Салах
- Саудитската лига е готова да финансира трансфера на Салах
- Вирц: Трябваше да бъдем търпеливи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]