Йол: Първият гол ни уби
Мениджърът на Фулъм Мартин Йол заяви, че е готов да издържи на удара след последните неуспехи на отбора. Както е известно, днес "котиджърсите" претърпяха тежка загуба при гостуването си на Уест Хем, което закотви тима в зоната на изпадащите, а програмата на отбора в следващите мачове не вещае нищо добро за тима воден от Мартин Йол.
"И ние, и Уест Хем се нуждаехме от резултат в този мач заради положението, в което се намират двата тима. През първата част те се опитаха да ни притискат, използвайки далечни подавания, но ние се справихме с това. Пропуснатият обаче в началото на второто полувреме гол ни уби. Оставка? Умението да се справям с подобен натиск е част от моята работа. Не съм свикнал на такива призиви, но при всякакви ситуации трябва да запазим чисти главите си", заяви Йол.
- Анонс на 25-ти кръг от Висшата лига
- Фулъм работи по договора с Хари Уилсън
- Карик: Цяла седмица напомнях на играчите си колко добър е Фулъм
- Ман Юнайтед измъкна победата срещу Фулъм
- Фулъм подписа с нападател на Ман Сити
- Ман Юнайтед ще продължи формата срещу Фулъм
- Уест Хем обяви трансфера на Траоре
- Фулъм победи Брайтън (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]