Рибейро: От дете мечтая за Манчестър Юнайтед
Полузащитникът на Крузейро Евертон Рибейро призна, че от дете е харесвал рекордьора по титли във Висшата лига на Англия Манчестър Юнайтед. Както е известно, вчера в бразилската преса се появи материали, че представител на "червените дяволи" е наблюдавал играта на бившия бразилски младежки национал и във връзка с това се изказаха предположения, че Рибейро може да премине на "Олд Трафорд" през януари.
"Все още не съм разговарял с моя агент. Помолил съм го да води преговори само с Крузейро. В момента съм съсредоточен върху представянето си за своя отбор, имаме още един мач и искаме да завършим успешно кампанията си. Планирам да продължа да играя за Крузейро, но в бъдеще искам да защитавам цветовете на топ отбор. Това е мечтата ми. От дете ми харесва Манчестър Юнайтед", заяви бразилецът.
- Бруно Фернандеш остава в Манчестър Юнайтед поне още един сезон
- Манчестър Юнайтед и Арсенал се включиха в битката за Алекс Скот
- От Аджаме до „Олд Трафорд“: мълчаливата история на Амад
- Ман Юнайтед направи ключова крачка към новия стадион за 100 000 зрители
- Гари Невил: Манчестър Юнайтед трябва да се насочи към Нмеча
- Манчестър Юнайтед набеляза Самървил за заместник на Рашфорд
- Манчестър Юнайтед обяви Шешко за непродаваем
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]