Рамирес не иска в Реал Мадрид


Н. Гавазов

Бразилският полузащитник на Челси Рамирес опроверга слуховете, свързващи го с Реал Мадрид. Съгласно слуховете, бившият наставник на "сините" Карло Анчелоти е хвърлил око на 26-годишния Рамирес и е готов да възобнови работата си с него, но този път в испанския гранд.

Действително, Рамирес се явява един от най-стабилните играчи на Челси, изпълнявайки огромен по обем черна работа. За три години в лондонския клуб бразилецът е провел повече от 150 мача и на този етап не възнамерява да напуска "Стамфорд Бридж".

"Смятам интересът от страна на Реал Мадрид за признание, че аз добре се трудя в Европа, но имам контракт с Челси и не е етично да правя изказвания по този въпрос. Към момента това са само слухове. Много съм щастлив тук. Ценят ме и съм част от историята на клуба. Ако си тръгна, решението ще бъде взето от Челси, а не от мен. Челси е един от най-добрите клубове в света и тук аз реализирах своята мечта", заяви Рамирес.

 

138