Венгер не се безпокои от симулациите на Йънг
Мениджърът на Арсенал Асрен Венгер в навечерието на срещата с Манчестър Юнайтед в рамките на 11-я кръг на Висшата лига на Англия, сподели мнението си за това, как трябва да се реагира на симулациите от страна на полузащитника на шампионите Ашли Йънг.
"Това не ме безпокои. Сега в Англия играчите се опитват да заблудят съдиите, падайки за нарушение. Но това много бързо получава негативен отзвук в пресата и това е най-добрият способ да се борим с явлението. Няма значение за кого става дума - за Ашли Йънгб или за някой мой футболист. Дори собствените фенове не желаят да виждат подобно нещо. Смятам, че по отношение на борбата със симулантите английският футбол е много напред", заяви Венгер.
- Райс: Спечелването на Купата на Лигата може да бъде началото на нещо
- Семейството на Доуман получи лицензи за агенти
- Вечерта, в която Арсенал показа, че е пораснал
- Тросар: Арсенал е готов за финала с Манчестър Сити
- Арсенал следи млад голмайстор, но Барселона и Атлетико дебнат
- Артета: Магията на Езе е причината да бъде в Арсенал
- Арсенал победи Байер и се класира за четвъртфиналите на Шампионска лига
- Арсенал ще пречупи Байер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]