Челси и Юнайтед ще мерят мускули заради испански национал?
Защитникът на Севиля и националния отбор на Испания Алберто Морено попадна в сферата на интересите на Манчестър Юнайтед, съобщават източници от Португалия. Според информацията, от 21-годишния футболист се интересува също така и Челси и е много вероятно през зимния трансферен прозорец двата английски гранда да премерят сили за испанеца.
Сумата за откупване контракта на играча е 25 милиона паунда и е напълно по силите на Челси и Юнайтед.
В края на октомври, когато се разбра, че скаути от Острова са наблюдавали Морено, клубът сключи нов договор с играча си, в който включи и фиксирана сума за откупване на договора му.
- Манчестър Юнайтед замрази преговорите за нов договор на Бруно Фернандеш
- Ман Юнайтед натиска за Матеуш Фернандеш, но Уест Хем иска 70 млн.
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Манчестър Юнайтед се разбра с Аталанта за Едерсон
- Барселона предлага наполовина по-малко за Рашфорд, Юнайтед отказва сделка
- Манчестър Юнайтед подготвя трансферен бюджет от 250 милиона паунда
- От славата на Арсенал до сълзите на Уест Хем: историята на сезон 2025/26
- Барселона разполага с две седмици, за да реши бъдещето на Рашфорд
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]