Рууни: Ще видим къде ще бъде Арсенал през март
Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни смята, че сега е прекалено рано да се оценяват шансовете на Арсенал за победа във Висшата лига на Англия, имайки в предвид предишните неуспешни опити на "артилеристите" в това отношение. След десет изиграни мача лондончани изпреварват своите най-близки преследвачи в Премиършип с пет точки.
Рууни припомня, че това не е единственият път, когато възпитаниците на Арсен Венгер са лидери в елитния дивизион и в крайна сметка не са успявали да спечелят титлата.
"Трябва да почакаме и да видим къде ще бъде Арсенал през март. По-рано вече сме ставали свидетели как те са заемали първо-второ място до февруари или март, а след това постепенно са се свличали в таблицата за класиране. Към момента се представят блестящо, поради това всичко зависи от тях - те ще се постараят да останат на своето место. Ние пък ще се опитаме да ги догоним", заяви Рууни.
- Рой Кийн: Има по-добри варианти от Карик
- Невил: Правилно е Манчестър Юнайтед да се раздели с Каземиро
- Руни: Манчестър Юнайтед трябва да остави Карик
- Карик: Щастливи сме, че имаме Брунo в Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед повали Астън Вила в битката за челната тройка
- Карик: Магуайър трябва да получи повиквателна за Англия
- Сър Ратклиф похвали Карик, но без обещания
- Манчестър Юнайтед обмисля Унай Емери за нов мениджър
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]