ФА наказа Саша Ритер
Футболната асоциация на Англия (ФА) потвърди наказанието от три мача на защитника на Фулъм Саша Ритер за проява на грубост по отношение на полузащитника на Манчестър Юнайтед Аднан Янузай в мача между двата тима на "Крейвън Котидж" през миналия уикенд.
Този инцидент се изплъзна от очите на главния съдия в мача, но изучавайки записа от срещата, ФА предяви обвинения срещу Ритер. Бранителят се прояви достойно: призна своята грешка и на страницата си в една от социалните мрежи се извини на Янузай.
Днес ФА обяви стандартната за такива ситуации дисквалификация от три мача. Това означава, че играчът на Фулъм ще пропусне следващите три срещи на своите против Ливърпул, Суонзи и Уест Хем.
- Маркo Силва: Няма развитие около новия ми договор с Фулъм
- Анонс на 27-ми кръг от Висшата лига
- Астън Вила се надява да привлече Хари Уилсън
- Фулъм, Уулвс и Съндърланд продължават във ФА Къп, Лийдс оцеля след дузпи
- Гуардиола коментира смяната на Холанд
- Ман Сити разгроми Фулъм
- Ман Сити няма да даде шанс на Фулъм
- Анонс на 25-ти кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]