Собственикът на Кардиф отказа коментар на ситуацията в клуба
Собственикът на Кардиф Сити Винсент Тан отказа да коментира промените вътре в своя клуб. Както известно, по решение на боса бе уволнен шефа на селекционната служба на Кардиф Ян Муди и неговото място зае 23-годишният казахстанец Алишер Апсалямов, който е приятел със сина на бизнесмена.
Според слуховете, уволнението на Муди можеше да доведе и до напускането на мениджъра Маки Маккей, а скандалът се задълбочи, когато се разбра, че новият шеф на селекционната служба може да бъде депортиран от Великобритания.
"Не искам да добавям масло в огъня. Ще обясня своите действия когато сметна за необходимо да го направя. Сега нямам нужда да го правя", заяви Тан.
- Ливърпул започна официални преговори с ПСЖ за Брадли Баркола
- Мудрик може да продължи кариерата си в Страсбург
- Журналист призова Ливърпул да си върне Трент Александър-Арнолд
- Кай Хаверц: Арсенал иска да спечели всички трофеи през новия сезон
- Астън Вила готви оферта за талант на Барселона
- Мудрик е все по-близо до Страсбург
- Манчестър Юнайтед е готов да плати освобождаващата клауза за испански талант
- Арсенал и трудното изкачване към следващото ниво
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]