Вилаш-Боаш с 40 милиона паунда за трансфери през зимата
Мениждърът на Тотнъм Андре Вилаш-Боаш ще има на разположение 40 милиона паунда за нови играчи през зимата, съобщават медиите в Англия. "Шпорите" се намират на 4-та позиция във Висшата лига на 3 точки от лидера Арсенал и президентът Даниел Леви е готов да даде сумата, за да засили амбициите на клуба.
Според запознати, португалският специалист не възнамерява да привлече голям брой футболисти, а е насочил вниманието си единствено към закупуването на ляв краен бранител и централен нападател. Тотнъм очаква да продаде през зимата Емануел Адебайор и Джърмейн Дефоу, а парите, които ще се получат за двамата ще бъдат прибавени към обещаните от собственика 40 милиона паунда.
"Шпорите" са свързвани с привличането на Джаксън Мартинес от Порто, Бентеке от Астън Вила и Алешандре Пато.
- Тотнъм загуби ключов спонсор
- Тотнъм ще отстъпи в дербито с Арсенал
- Треньорът на Галатасарай иска Тотнъм или Ливърпул в 1/8-финалите на ШЛ
- Хърватският пожарникар
- Тотнъм ще се изправи пред финансови проблеми, ако има слаб сезон
- Тотнъм не е преговарял с Мареска
- Шерууд: Тудор е обречен на провал
- Ясна е компенсацията на Томас Франк от Тотнъм
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]